en

KONTAKTA AVECTOR

Avector AB
Helsingborgsvägen 45
267 72 Ängelholm
0431-40 25 92 (sälj)
0431-40 25 90 (växel)
0431-40 25 99 (support)




Genom att fylla i formuläret godkänner du att Avector får kontakta dig gällande produkter och erbjudanden.
Läs mer om vår hantering av personuppgifter här.

Hans Ekman, VD - Avector AB

HANS EKMAN

VD

Telefon 0431- 40 25 91

E-post: hans.ekman@avector.com

Magnus Jönsson, Operativ chef - Avector AB

MAGNUS JÖNSSON

OPERATIV CHEF

Telefon: 0431-40 25 93
E-post: magnus.jonsson@avector.com

Tony Jakobsson, ekonomiansvarig - Avector AB

TONY JAKOBSSON

EKONOMIANSVARIG

Telefon: 0431-40 25 90
E-post: tony.jakobsson@avector.com

Gustav Larsson, Projektledare - Avector AB

GUSTAV LARSSON

PROJEKTLEDARE

Telefon: 0431-40 25 98
E-post: gustav.larsson@avector.com

Peter Fallesen, IT-ansvarig/ Systemutvecklare - Avector AB

PETER FALLESEN

IT-ANSVARIG/SYSTEMUTVECKLARE

Telefon: 0431-40 25 94

E-post: peter.fallesen@avector.com

Hampus Cousin, Systemutvecklare - Avector AB

HAMPUS COUSIN

SYSTEMUTVECKLARE

Telefon: 0431-40 25 90
E-post: hampus.cousin@avector.com

Johan Wall, Systemutvecklare - Avector AB

JOHAN WALL

SYSTEMUTVECKLARE

Telefon: 0431-40 25 90
E-post: johan.wall@avector.com

Matthias Klauser, Systemutvecklare - Avector AB

MATTHIAS KLAUSER

SYSTEMUTVECKLARE

Telefon: 0431-40 25 90
E-post: matthias.klauser@avector.com

Mikael Persson, Systemutvecklare - Avector AB

MIKAEL PERSSON

SYSTEMUTVECKLARE

Telefon: 0431-40 25 90
E-post: mikael.persson@avector.com

Steve Bradley, Konsult - Avector AB

STEVE BRADLEY

KONSULT

Telefon: 0431-40 25 96
E-post: steve.bradley@avector.com

Veronika Liverstam, Konsult - Avector AB

VERONIKA LIVERSTAM

KONSULT

Telefon: 0431-40 25 90
E-post: veronika.liverstam@avector.com

Osama Al-Midani, konsult - Avector AB

OSAMA AL-MIDANI

KONSULT

Telefon: 0431-40 25 90
E-post: osama.al-midani@avector.com

Dag Idoff, kvalitetsansvarig - Avector AB

DAG IDOFF

KVALITETSANSVARIG

Telefon: 0431-40 25 90
E-post: dag.idoff@avector.com